חיפוש כללי

דף הבית  >> חדשות
ניקי היידן במצב קריטי; אלופי המוטו GP מאוחדים בתפילה ניקי היידן במצב קריטי; אלופי המוטו GP מאוחדים בתפילה
  גיא בן ברק    צילום:   יח"צ
ולנטינו רוסי: "שמעתי על התאונה, התקשרתי לרופא שאני מכיר שהיה שם, המצב חמור מאוד, תפילה"סבב המוטו GP מספר 5 לעונת 2017 בלה מאן צרפת, למרות המתח בטבלת האליפות והלחץ לסוף השבוע – המוטו GP מרוכז במשהו אחר לגמרי, מצבו של ניקי היידן. כזכור נפצע היידן, רוכב מירוצים עולמי וותיק ואהוב, בתאונת אופניים באיטליה ומצבו קשה, מהמידע שעולה באתרים האיטלקיים מדובר נכון לעכשיו בפגיעת ראש קשה.

באופן מרגש ויוצא דופן התכנסו ביום חמישי אלופי המוטו GP ושלחו להיידן ברכת החלמה משותפת, וכפי שאמרו הרוכבים עצמם "ניקי היידן הוא הרוכב היחיד שמסוגל להביא את כולנו יחד, רוסי עם מארקז, יאנונה ודוביציאוזו ולורנזו, אויבים על המסלול וגם לא חברים מחוצה לו, אולם העוינות נשכחת כאשר הדאגה לרוכב קולגה כול כך אהוב הופכת להיות השיקול היחיד...".

הגדיל להתבטא ולנטינו רוסי, בכיר הרוכבים בעולם, שסיפר כיצד בעונת 2015 הקשה עם התקריות בינו לבין מארקז ולורנזו, ניקי היידן היה ניגש אליו ברגעים הקשים ומציע עזרה, תמיכה, רוסי אומר שלא ישכח לו את זה. כמו גם עונת 2006 בה ניקי זכה בתואר האליפות כתוצאה מהתרסקות מטופשת של רוסי – ועדיין רוסי אומר "זה כאב לי פחות להפסיד לניקי היידן"...

נקווה לטוב למרות שזה לא נראה טוב, מתפללים לשלומו של ניקי יחד עם כול עולם המירוצים. 
תגובות 
הוסף תגובה
  •  19/05/2017 באסה / אני1.
    אחד הרוכבים הבודדים שרוכב גם ביום יום על אופנוע
  •  19/05/2017 כואב הלב מתפלל שיחלים / אורן2.