חיפוש כללי

דף הבית  >> דו"גרי מגזין
רץ ברשת – DRIVETRIBE רץ ברשת – DRIVETRIBE
הרשת החברתית של צוות טופ גיר לשעבר שאתם חייבים להכיר – כל הפרטים בפנים


כתב: קפטן בומרנג

לאחר העזיבה הדרמטית והמתוקשרת של צוות טופ גיר, ויש שיאמרו חיסול התכנית (אנחנו לא מכחישים – טופ גיר החדשה היא לא באמת טופ גיר), מצאו שלושת המופלאים קלארקסון, מיי והאמונד, דרכים חדשות להפקת האומנות המוטורית שלהם. תכנית חדשה כבר יש – The Grand Tour, אם כי עדיין לא ניתן לומר שהיא נכנסה בצורה מלאה לנעליה של המפלצת ששמה "טופ גיר". בכלל – יש קצת הרגשה שכמו שטופ גיר היא לא טופ גיר בלי החברים, החברים הם לא אותם חברים בלי הטייטל היוקרתי – לפחות נכון להיום. 

הניתוק מחבלי הלידה לרשת ה-BBC נתן דרור ליצירתיות של הצוות ואפשר להם (בשיתוף עם מפיק ה-Grand Tour), ליצור משהו מעט אחר – רשת חברתית של אוהבי מוטוריקה – DriveTribe שמה. 

הרשת החברתית החדשה מורכבת משבטים, כאשר לכל אחד מהכוכבים (שידועים ברעב לתחרויות ביניהם) ישנו שבט. מה חברתי פה אתם שואלים? כל אחד יכול למעשה ליצור שבט משלו – עם מינימום כניסה של 10 חברים – כאשר השיג אותם השבט – הוא יכול לעלות לאוויר ולהפתח להמונים. 

הרשת החברתית בעלת דף פייסבוק ראשי של התוכנית ואתר אינטרנט, בו מחולקים השבטים לפי ז'אנרים מגוונים, ואתם בוחרים לאן להצטרף – כמו למשל שבט אוהבי צרפתיות ספורטיביות, שבט פורשה 911, שבט רודפי מכוניות ועוד. אפילו שבט של שיפורים מחורבנים יש שם. לכל שבט, דף פייסבוק משלו. 

כמובן שאנחנו ממליצים להצטרף לקהילה וליותר משבט אחד. בינתיים, קבלו סרטון של איבו VI בדריפטים על מסלול אספלט.
 

 
 

 
תגובות 
הוסף תגובה