חיפוש כללי

דף הבית  >> ספורט מוטורי
דקאר 2017 סטייג' 8: בארדה מנצח בנתיב מקוצר אך סאנדרלנד בדרך לניצחון בדקאר דקאר 2017 סטייג' 8: בארדה מנצח בנתיב מקוצר אך סאנדרלנד בדרך לניצחון בדקאר
  גיא בן ברק    צילום:   יח"צ
יום הספיישל השני קוצר גם הוא עם הכניסה לארגנטינה בגלל מזג אוויר, הנצחון של בארדה מאוחר מדימזג האוויר ממשיך להכות בדקאר ביום השמיני למירוץ מקוצר שוב הספיישל המדוד בין ייוני לסאלטה ומכמעט 500 קילומטר מדודים נחשבו רק 174 קילומטרים מדודים שאחרי נקודת הבדיקה הראשונה. עם הכניסה לארגנטינה המדינה האחרונה של המירוץ ארבעה ימים נותרו לסיום מהדורת 2017 של הדאקר ורוכב ק.ט.מ הבריטי סאם סאנדרלנד מבסס את הובלתו במקום הראשון עם יתרון של 21 דקות על קווינטנילה רוכב הוסקוורנה ונראה שרק סאנדרלנד בעצמו מסוגל למנוע ניצחון ביום שבת.

חואן בארדה בורט ניצח את הסטייג' השמיני היום והיה לרוכב הראשון שמנצח שני סטייג'ים אולם זה מאוחר מדי עבור רוכב הונדה המוביל שממשיך במקום התשיעי והימים הולכים ואוזלים. גם גונקלאבס לא מביא נחמה להונדה ומדורג שמיני. ואן בוורן רוכב ימאהה שמושקע משמעותית משני רוכבי הונדה מדורג יציב במקום שלישי לפני פולקנר רוכב ק.ט.מ הרשמי שגם עבורו זו אכזבה בשלב זה, אליו צמוד במקום החמישי בהפרש קטן הספרדי רוכב ק.ט.מ ג'רארד.
 
 
 
 
 
 

 
תגובות 
הוסף תגובה
  •  11/01/2017 זה בארדה או ברדה? / גיל1.