חיפוש כללי

דף הבית  >> ספורט מוטורי
פורמולה ירושלים מחממת מנועים פורמולה ירושלים מחממת מנועים
  אופיר דואק    צילום:   יח"צ
מפיקי אירוע הפורמולה ירושלים מפרסמים את רשימת המשתתפים ולוח הזמנים של האירוע לקראת ההזנקה בעוד שבועיים


לקראת אירוע הפורמולה ירושלים שיערך בעוד שבועיים במרכז העיר מפרסמים מארגני האירוע את רשימת המשתתפים ולוח הזמנים. כפי שדיווחנו בעבר, את עיקר תשומת הלב במרוץ הראווה תמשוך קבוצת הפורמולה 1 של פרארי כשעל מכונית הקבוצה ינהג ג'אנקרלו פיסיקלה. אל פיסיקלה וקבוצת פרארי תצטרף גם קבוצת הפורמולה 1 מארוסיה שנהגה באירוע יהיה רודולפו גונזלס. עוד על 4 גלגלים יהיו נוכחים מכוניות פרארי צ'אלנג מדגמי 430 ו-458 יעם עם מרצדס C63AMG מסדרת מרוצי ה-GT  והסופרסטאר האיטלקית.

גם חובבי הדו-גלגלי לא יקופחו כאשר אלוף הסופרבייק מקס ביאג'י יגיע לישראל רכב גם הוא לאורך המסלול ורוכב הפעלולים כריס פייפר יערוך מקצי פעלולים על אופנוע הב.מ.וו שלו. האירוע יתפרס על פני יומיים כאשר ביום חמישי, ה-13/6, יחלו המקצים מהשעה 15:00 וימשכו עד השעה 19:00. למחרת יזנקו המקצים בשעה 10:00 בבוקר וימשכו עד השעה 14:00 בצהריים. הצפיה לאורך המסלול תהיה חופשית כאשר יוקמו גם טריבונות לנוחות הקהל שהכניסה אליהן תהיה בתשלום.

באותה הזדמנות פורסם גם תוואי המסלול המעגלי כאשר המשתתפים יוזנקו מדרך חברות דרך רחוב חטיבת ירושלים, ימשיך דרך רחוב יצחק קריב אל דרך דויד המלך ומשל מרחוב דוד רמז יתחבר שוב אל דרך חברון. המסלול עובר דרך  נקוות ציון בעיר כמו סינימטק ירושלים, מגדל דויד, ימק"א וגן הפעמון.
בין התאריכים 9/6 ל-13/6יוצגו המכונית והאופנועים המשתתפים באירוע לצד מכוניות אספנות ממועדון ה-5 בתערוכה מיוחדת שתמוקם במתחם התחנה בירושלים. 
תגובות 
הוסף תגובה
 •  29/05/2013 מדהים. חזון אחרית הימים / עדי חן1.
 •  29/05/2013 פורמולה ירושלים! / יובל2.
  במילה אחת חרטא ובשתי מילים חרטא ברטא!!
 •  29/05/2013 הרי זה לא ממש טבעי שכל יום נוחתים פה אלופים. לדעתי מדהים / נמרוד3.
 •  29/05/2013 פורמולה ירושלים בשלוש מילים. / נועם4.
  "חארטה בארטה בריבוע"
 •  30/05/2013 ל3! / יובל5.
  מה בדיוק מדהים ?זאת בדיוק הבעיה שזה לא טבעי ואמור היה להיות טבעי, כבכל הארצות הנאורות. הספורט המוטורי הישראלי אחרי כל ההתמרחות בת 8 השנים ,מורכב מאוסף של ארועי ראווה ספורדיים וזה הכל, מכיוון שלקברניטנו נוח להשאיר עם הדיוט מיואש ,הסובל מבורות מוטורית. עם מיואש וקשה יום = עוד משילות.לכן משנת 67 יש חדשות כל שעה ,בהן מעולם לא שמעתי דבר חיובי.